Zabudol vôl, kedy teľaťom bol, pani Čaputová?

Autor: Vladimír Seman | 21.12.2020 o 10:24 | Karma článku: 10,33 | Prečítané:  84080x

Čaputová by nikdy nebola prezidentkou, nebyť Matoviča. Prezidentka to dnes premiérovi opláca tým, že mu vráža dýku do chrbta. Ohrozuje tým zdravie a životy mnohých ľudí.

Arcibiskup Orosch v marci 2019 mimoriadne ťarbavým spôsobom vstúpil do prezidentskej kampane, keď tvrdil, že „Postaviť sa v televízii a propagovať kandidáta, kandidátku za ultraliberálnu stranu za prezidentku je ťažkým hriechom.“

https://dennikn.sk/1406263/podpora-caputovej-je-tazky-hriech-tvrdil-arcibiskup-predstavitelia-cirkvi-odsudili-aj-radicovu-pred-desiatimi-rokmi/

Z popredných politikov vtedy jedine Matovič  otvorene poukázal na nesprávnosť takéhoto postoja.  Jeho vystúpenie bolo majstrovskou ukážkou odvahy a čestnosti politika – kresťana.

Bolo na míle vzdialené od pánbožkárskeho predklonu Hlinu, TV LUX a väčšiny cirkevného establishmentu. A, prečo to nepripomenúť, aj hnedých konšpiračných webov a politických platforiem.  

https://hnonline.sk/prezidentske-volby-2019/clanky/1905159-priamy-prenos-matovic-pred-prezidentskymi-volbami-vyzyva-obycajnych-krestanov

Dnes nám takýto pánbožkársky predklon predvádza pani prezidentka, keď sa v pekných šatách bez rúška predvádza na zbytočnom stretnutí s hlavou katolíckej cirkvi.

Ako slama z topánok jej pritom trčí urazená pýcha, pre ktorú nepodporila prvú vlnu celoplošného testovania. Matovič vtedy totiž pekne nepoprosil Čaputovú, aby mu – ako vrchná veliteľka ozbrojených síl – dovolila zapojiť do tejto náročnej akcie aj armádu.

Prvá vlna testovania pomohla načas odvrátiť blížiacu sa katastrofu. V kombinácii s ďalšími dvoma testovaniami a lockdownom sme sa mohli stať najúspešnejšou krajinou v boji s pandémiou. Žiaľ, nestalo sa.

Tento premiérov plán prekazila najmä prezidentka s jej verným lokajom Sulíkom. Obaja totiž vymenili zdravie a životy ľudí za povrchné naháňanie politických preferencií.

Východiskom nie je odchod Matoviča, ale jeho podpora. S Čaputovou a Sulíkom si robte, čo chcete.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Československo malo na mapách najprv iný tvar, siahalo až do Maďarska a Juhoslávie

Na vytvorenie štátu neexistuje žiadny manuál, hovorí historik Roman Holec.

Vybili sa mi poistky, sama som im ponúkla medailu, smútila Štefečeková

Varga nezískal medailu ani na štvrtej olympiáde.

Gréckym ostrovom hrozia obmedzenia, Chorváti chcú viac testovať

Mykonos si užil týždeň voľnosti, môže sa to zmeniť.


Už ste čítali?